Firma

"...pracownicy RAMBUD s.c. dali się poznać jako kompetentni, terminowi i bezkonfliktowi fachowcy. Polecam tą firmę każdemu, kto chciałby sprawnie przeprowadzić inwestycję budowlaną..."
Potrzebujesz szybkiej wyceny?
Zadzwoń
604 645 692
lub wyślij e-mail
rambud@rambud.pl

Rambud - budujemy dla Was od 1986 roku!

Przedsiębiorstwo Budowlane RAMBUD od 1986 roku zajmuje się kompleksową realizacją prac ogólnobudowlanych, remontowych i modernizacyjnych. Dotychczas wykonaliśmy dziesiątki zleceń na terenie całej Polski. Wśród naszych realizacji znalazły się zarówno domki letniskowe, domy jednorodzinne i wielorodzinne, rezydencje, budynki biurowe, magazyny i hale, jak i remonty oraz modernizacje budynków użyteczności publicznej, kamienic (m.in. w centrum miasta Bydgoszczy) oraz domów jednorodzinnych.
 
Dzięki wykwalifikowanej i doświadczonej załodze, własnej bazie transportowej oraz wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu oraz technologii jesteśmy w stanie sprostać każdemu zleceniu. Kompetentny i fachowy nadzór to gwarancja wykonania prac na najwyższym poziomie i zawsze w ustalonym terminie.
 
Do naszych największych Klinetów należy m.in. Hurtownia Budowlana Mat-Bud, Spinamba-Polska, Drozapol Profil oraz Budopol. Zachęcamy również do zapoznania się w dziale realizacje z kilkoma przykładowymi pracami wykonanymi przez naszą firmę w ciągu kilku ostatnich lat. Świadczą one najlepiej, iż nasze hasło reklamowe - szybko, tanio i solidnie - to nie puste słowa.

Nasza filozofia:


Działamy szybko, tanio, solidnie i kompleksowoRambud

Od projektu poprzez realizacje aż po gotową inwestycję.